دوره‌های آموزشی

 

دوره آموزشی مفاهیم مقدماتی مدل‌سازی اطلاعات ساختمان (BIM)

این دوره آموزشی در سال 1396 توسط گروه تکنوسا به منظور آموزش کلیات مفهوم مدل‌سازی اطلاعات ساختمان شامل مراحل و چگونگی پیاده‌سازی مفهوم، معرفی و راهبری نحوه کار با نرم‌افزارهای مربوطه و همچنین بررسی مطالعات موردی انجام شده، برای مهندسان انجمن نظام مهندسی استان اراک برگزار گردید.

 

دوره آموزشی کار با نرم افزار Autodesk Revit و Navisworks برای پیمانکاران مترو

این دوره آموزشی در سال 1397 توسط گروه تکنوسا به منظور آموزش کار با نرم افزار Autodesk Revit و Navisworks و نحوه مدل‌سازی و پیاده سازی اطلاعات ساختمان (BIM) در این نرم افزارها، برای مهندسان و متخصصان شرکت ساختمانی شرکت ساختمانی مهندسین مشاوره و توسعه برگزار گردید.

 

راهبری مقدماتی مدل‌سازی اطلاعات ساختمان برای شرکت ساختمانی ایمن سازه

این دوره آموزشی در سال 1396 توسط گروه تکنوسا به منظور راهبری کلیات مفهوم مدل‌سازی اطلاعات ساختمان شامل مراحل و چگونگی پیاده‌سازی مفهوم، معرفی و راهبری نحوه کار با نرم‌افزارهای مربوطه و همچنین بررسی مطالعات موردی انجام شده، برای مهندسان و متخصصان شرکت ساختمانی ایمن سازه برگزار گردید.

 

راهبری مقدماتی مدل‌سازی اطلاعات ساختمان برای شرکت ساختمانی شرکت ساختمانی مهندسین مشاوره و توسعه

این دوره آموزشی در سال 1397 توسط گروه تکنوسا به منظور آموزش کلیات مفهوم مدل‌سازی اطلاعات ساختمان شامل مراحل و چگونگی پیاده‌سازی مفهوم، معرفی و راهبری نحوه کار با نرم‌افزارهای مربوطه و همچنین بررسی مطالعات موردی انجام شده، برای مهندسان و متخصصان شرکت ساختمانی شرکت ساختمانی مهندسین مشاوره و توسعه برگزار گردید.

 

راهبری مقدماتی مدل‌سازی اطلاعات ساختمان برای شرکت ساختمانی ماگما

این دوره آموزشی در سال 1395 توسط گروه تکنوسا به منظور راهبری کلیات مفهوم مدل‌سازی اطلاعات ساختمان شامل مراحل و چگونگی پیاده‌سازی مفهوم، معرفی و راهبری نحوه کار با نرم‌افزارهای مربوطه و همچنین بررسی مطالعات موردی انجام شده در پنج جلسه به صورت فشرده برای مهندسان و متخصصان شرکت ساختمانی ماگما برگزار گردید.

 

آدرس: تهران - بلوار کشاورز - خیابان 16 آذر - نبش کوچه عُروجی - پلاک 54 - واحد 3 - دفتر تکنوسا - کدپستی: 1417963997 تلفن: 4-02166483782

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز "تکنوسا" می باشد. طراحی توسط MsmWeb