معرفی

مرکز تحقیق و توسعه تکنولوژی های نوین ساخت (تکنوسا) در سال 1395 به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی پروژه های عمرانی، تحت نظارت دانشگاه تهران ، اولین نهاد آموزش عالی کشور، آغاز به کار کرد.
 این مرکز تمامی تلاش خود را به کار بسته است تا با تکیه بر دانش متخصین و پژوهشگران خود و همگام با علم روز دنیا، با استفاده از دانش‌ها و فناوری‌های نوین مدیریتی موجود در صنعت ساخت در سطح جهانی، گامی مؤثر در جهت رفع مشکلات و چالش های موجود در پروژه‌های عمرانی بردارد و از این طریق علاوه بر بهبود کیفیت نهایی وکاهش زمان و هزینه پروژه ها، آثار مخرب زیست محیطی را نیز کاهش دهد.
از دیگر خدمات این مرکز می توان به برگزاری دوره های آموزشی و همایش ها و نشست های علمی برای آموزش و ارتقاء فرهنگ سازمانی شرکت‌ها و مؤسسات زیر مجموعه صنعت ساخت و آشنایی هر چه بیشتر جامعه مهندسی با فناوری های روز دنیا در زمینه ساخت و ساز، اشاره نمود.
همچنین یکی دیگر اهداف این مرکز ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه است به همین منظور هیئت مدیره و کارشناسان این شرکت جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی و دانش آموختگان برترین دانشگاه های کشور می باشند.

آدرس: تهران - بلوار کشاورز - خیابان 16 آذر - نبش کوچه عُروجی - پلاک 54 - واحد 3 - دفتر تکنوسا - کدپستی: 1417963997 تلفن: 4-02166483782

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز "تکنوسا" می باشد. طراحی توسط MsmWeb